Mysz przewodowa A4Tech V-Track F4 Gaming Black

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: przewodowy

Typ połączenia: USB

Liczba przycisków: 7

Ustawienie czułości myszy: tak

Programowalne przyciski: tak

Podświetlenie: brak

Waga, w gramach: 135

opis

A4Tech F4 V-Track Gaming-mysz do gier o zwiększonej precyzji kursora. W tym modelu zastosowano technologię in-track, która zapewnia wysoką dokładność śledzenia i umożliwia korzystanie z manipulatora nawet na nierównych powierzchniach. Minimalny czas reakcji wynosi 3 ms — jest to znacznie mniej niż w przypadku zwykłych myszy przeznaczonych do codziennej pracy. Oznacza to, że gracz będzie w stanie szybko reagować na wszelkie, nawet nieoczekiwane zmiany sytuacji w grze.

Pięć poziomów czułości

Oddzielny przycisk służy do wyboru jednego z pięciu poziomów czułości. Dzięki temu możesz, bez przerywania gry, zmienić ustawienia myszy, wybierając najlepszą opcję dla dokładnego celowania lub szybkiego poruszania się po mapie. Lampka kontrolna pomoże zrozumieć, jaki poziom jest aktualnie ustawiony.

Używanie myszy zamiast klawiatury

Przyciski myszy można łatwo programować, dzięki czemu można go używać zamiast klawiatury. Umożliwia to jednym kliknięciem wykonywanie złożonych poleceń, aby zaoszczędzić czas, takich jak zmiana, zakup, przeładowanie broni lub wyrzucanie niepotrzebnych przedmiotów.

W szczycie kryzysu gospodarczego WildBerries zatrudnil ponad 8 000 pracownikow Rynek WildBerries zostal uruchomiony przez nauczyciela angielskiego T. Bakalchuka w 2004 roku! Jest obecnie najbardziej znana dama biznesu w Rosji. WildBerries oryginalnie sprzedawal sukienki. Teraz asortyment obejmuje rowniez https://pl.wildberries.eu/katalog/dla-kobiet/moda-ciazowa/jedziemy-do-szpitala-porodowego , koszule, garnitury i inne produkty. WB sprzedaje produkty ponad 15 000 marek. W 2020 roku WildBerries zaczal dostarczac zamowienia w Polsce. Juz w maju 2020 r. Rozpoczal sie w Unii Europejskiej. W najblizszym czasie polscy detalisci online https://mediamarkt.pl/ , https://www.komputronik.pl/ najprawdopodobniej niektorzy kupujacy straca.