Smartfon Samsung Galaxy S10 8 / 128Gb Masa Perłowa

Galaxy S10 to smartfon przyszłości według wersji Samsunga, przynajmniej na 2019 rok.

Koreański gigant zrobił wszystko, aby rocznicowy okręt flagowy wydawał się nie tylko ulepszeniem, ale idealnym urządzeniem. Duży ekran, który maksymalnie zajmuje dostępną powierzchnię panelu czołowego, wyróżnia się nie tylko oszałamiającą matrycą AMOLED o wysokiej rozdzielczości – Wbudowany jest skaner linii papilarnych, a okrągły dekolt pod przednią kamerą zajmuje minimum miejsca, dzięki czemu można oglądać filmy bez obramowania i brzydkie „grzywki”, które zakrywają kawałek. Projekt gadżetu jest również dość przyjemny i przyciągający wzrok, łączy w sobie spektakularne kolory, nieskazitelny montaż, wysokiej jakości materiały i ergonomiczny kształt. I, oczywiście, wodoodporność.

Mnóstwo megaherców i megabajtów jest już trudne do zaskoczenia, ale w Galaxy S10 nie tylko działają tak wydajnie, jak to tylko możliwe, ale są również wykorzystywane do oszczędzania energii zużywanej baterii. Co więcej, asystent Bixby stał się o wiele mądrzejszy i bardziej wszechstronny, a za jakość zdjęć i filmów odpowiadają nie tylko dobra optyka i innowacyjne czujniki fotograficzne, ale także cała sztuczna inteligencja. Poruszając temat możliwości kamer, których w urządzeniu jest aż cztery, nie można nie wspomnieć o każdym z nich. Wysokiej jakości aparat do selfie-już standard, podwójny aparat fotograficzny z możliwością robienia portretów z efektem bokeh-też nie nowość, ale Ultra-Szeroki Kąt-to nowa okazja, aby zaskoczyć spektakularne krajobrazy z wakacji i fascynujących widoków miejskich w sieciach społecznościowych. Smartfon doskonale nagrywa i filmy, więc, jeśli chcesz, będziesz miał co umieścić na YouTube.

Jeśli wiele urządzeń nadal nie ma możliwości ładowania bezprzewodowego, Galaxy S10 nie tylko może szybko ładować w ten sposób, ale także może być ładowany bezprzewodowo i jest dość potężny. Teraz nie potrzebujesz zewnętrznego akumulatora do ładowania bezprzewodowych słuchawek, a drugi telefon może być ładowany bezpośrednio z S10, chociaż nie potrzebujesz drugiego: Gniazdo hybrydowe pozwala na wybór drugiej karty SIM lub karty do 512 GB. Smartfon oferuje również obsługę LTE i Wi-Fi nowej generacji z rekordowymi prędkościami transmisji danych, a za bezpieczeństwo odpowiada nie tylko Markowa usługa Knox i wspomniany czujnik odcisków palców na ekranie, ale także skaner twarzy. S10 działa również niezwykle szybko i sprawnie, a nawet zoptymalizowany dla graczy, poza tym, aby cieszyć się grami pozwoli wysokiej jakości głośniki stereo z obsługą Dolby Atmos.